Son Haberler
Anasayfa » Cep Telefonları » IMEI Kayıt Artık Çok Kolay!

IMEI Kayıt Artık Çok Kolay!

Birçok kişi yurtdışında imeinın Türkiye’den daha ucuz olduğunun farkında fakat alamıyorlar.Neden? Çünkü imei engeli bulunmakta.

Farz edelim sitesinden bir cep telefonu aldınız ve elinize sağ salim ulaştı.Ama cep kayıtlı olmadığından çalışmayacak.

Bunu aşmanın 2 yolu bulunmakta.Biri legal diğeri illegal.İllegal olanı bilen bilir burada anlatmak istemiyorum.Legal yolumuz ise 2 ay içerisinde yurtdışına çıkış yapmış ve geri dönmüş bir pasaport bulmakla gerçekleştirilebiliyor.Hemde ücretsiz.Cep telefonu operatörleri bu hizmeti sağlamakta.Kendimde bu olayı yaşadım yurtdışından telefon getirttim ve bir tanıdığımızın pasaportuna işlettim ve telefon yasal olarak açıldı.

Ne gerek var ben illegal yolu kullanırım derseniz seçim size kalmış.2 güne bir imei değiştirme parası vermek istiyorsan illegal yolu seç.

Writer At Command 1.0.4 Programını isteyenler buradan indirebilirler (Bütüm olumsuzluklara karşı sorumluluk sizindir.) Çin malı telefonlara bu programla imei atılabiliyormuş sanırım fakat kullanımını bilmiyorum elimde imei numarasıda yok istemeyiniz 🙁

Writer At Command 1.0.4 İNDİR

Gelen Aramalar:

Hakkında Furkan Işıldak

Çankaya Uni. Mechatronics Engineering / Mechatronics Community - Chairman / Blog Writer /Dersteki sorulardan çok Mekatronik ne ki ? sorusuna cevap veren kişi

6 yorum

  1. cihan bana illegal

    illegal meil adresi lazım yardımcı olurmusun

  2. maalesef yardımcı olamayacağız.

  3. Writer AT Command v1.4 programını indir.. blututu olan bir bilgisayardan yükle tamamdır. 10 sn yede imei atarsın telefona.bulutut ile.

  4. MADEM YARDIMCI OLAMAYACAN NEDEN YAZIYON BE ADAM LEGAL İLLEGAL DİYE

  5. arkadaşım ben burada IMEI no’su dağıtıyorum filan yazmadım gördüğün gibi.Böyle bir şey yapanıda bulamazsın.İllegal yöntemin nasıl yapılacağıda belli.Bir telefoncuya gideceksin o halleder onuda ben mi anlatayım yani.

  6. Teşekkürler Güzel bilgi. imei numarasınıda artık kullanmadığınız ve kullanmayacağınız eski telefonunuzdan alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın