Fifa 2011 Türkçe Yama- Fifa 11 Türkçe Yama

Fifa 2011Fifa’nın bu sene ki oyunu Türkçe yamasını heryerde arıyorsunuzdur.Bulsanız bile upload siteleriyle uğraşıyorsunuzdur.Ben size bir kolaylık yapayım dedim ve upload siteleriyle uğraşmayın diye Türkçe Yamasını kendi alanıma upload ettim .Neyse fazla uzatmadan konumuza geçelim.

KURULUM

(Her ihtimale karşın kurulum yapılan adresteki dosyaların yedeğini bulundurun.)

Yamayı kurmaya başlamadan önce FIFA 11 oyununu tamamen kapatmalısınız. Oyunun arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Varsayılan olarak Fifa 11 türkçe yama dil eklentisi 32 bit işletim sistemlerinde “C:\Program Files\EA Sports\FIFA 11\Game\data\loc” klasörüne, 64 bit işletim sistemlerinde “C:\Program Files (x86)\Program Files\EA Sports\FIFA 11\Game\data\loc” klasörüne kurulacaktır.

YAMA İNDİR

 

 

 


Gelen Aramalar:

“Fifa 2011 Türkçe Yama- Fifa 11 Türkçe Yama” için 15 cevap

  1. gayet normal çalışıyo alternatif 2 yi kullanın tak hemen indiriyo site site gezdirmiyo size çalışıyp mu bilmiyom insin bi onu da haber ederim sağolun şimdiden….. :))))

  2. kardeşim ellerine sağlık kaç gündür bunu yapmaya calısıyorum bir türlü olmadıydı allah senden razı olsun çok güzel bi çalısma yapmısın çoook teşekkür ederim

Bir Cevap Yazın